poniedziałek, 17 września 2012

Paznokciowy Projekt Finish - Tydzień 5

Co dzisiaj? Już mówię. Totalnie nieudany swatch i lakier, który do gustu mi nie przypadł. Dlaczego wrzucam? Bo innego metaliczno-podobnego w zapasie już nie posiadam a perły w ogóle nie mam. Ech, trudno się mówi. Najwyżej zamknięcie oczęta ;)
Lovely z kolekcji Magnetic You z numerem 04. Przykładowy metallik to to nie jest. Właściwie to najbardziej podchodzi mi pod foil. Chyba nikt mnie nie zabije jak nagnę zasady? Bardzo prooooszę.
 Jest niebieski, co na plus. Reszta działa na jego niekorzyść. Wygląda po prostu... tandetnie. Z daleka jeszcze (wtedy wygląda jak metallic), ale z bliska... Jestem na nie. Lubię błyskotki, ale ta mi nie podpasowała. Nie, nie, nie.
Jak wiecie (bo wiecie?) lakier pochodzi z serii magnetycznej- do zakupienia są również dwa rodzaje magnesów, które mają za zadanie stworzyć nam na pazurach paski, bądź gwiazdki. Powiem wprost - nie podoba mi się ten efekt, dlatego na magnes się nie skusiłam. Za to lakier wzięłam... lakier, który ma beznadziejną, ciągnącą konsystencję, pędzelek długi i wygodny a kryje standardowo. 

Dobra, teraz możecie już krzyczeć na mnie za brzydkie słocze. Sorry, innych nie mam >.< 
Czy to, co piszę ma sens? Bo głowa mnie boli i brak mi koordynacji oko-palce-klawiatura :)
 Dziękuję za pocieszajki pod wczorajszym postem. Z taką grupą wsparcia choroba na pewno odpuści ;* 
 Akcja:
TU szczegóły
TUTAJ linki ze wszystkimi pokazanymi notkami


 Ach, ale bym zapomniała! Renia MJ oznaczyła mnie przesłodką babeczką! Zrobiło mi się bardzo miło i bardzo, bardzo dziękuję!

Cytując Renię:
Zabawa pochodzi z tradycji zachodnich blogów, gdzie bloggerzy przesyłają sobie kolorowe znaczki w ramach uznania. Służy to głównie poprawieniu nastroju, pokazaniu, że dany blog wybitnie nam się podoba, na miłym geście w kierunku innych bloggerów, a także popularyzacji ciekawych blogów, moim zdaniem bardzo miła inicjatywa. Osoba nominowana przez kogoś, ma za zadanie, wybrać 5, 10, lub 15 blogów, które wg niej zasłużyły na nominację, zamieścić je w podobnym temu poście i poinformować nominowanych:)


No czyż nie piękna? *_*
Oznaczam :)

Cieszcie się babeczką ;*

17 komentarzy:

 1. A mi się podoba, za perłowym wykończeniem nie przepadam ale metaliczne już lubię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor ładny, bo niebieski :D, ale reszta mi też się chyba do końca nie podoba...

  DZIĘKUJĘ Ci Kochana! :* Cieszę się i to bardzo! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor jest dobry. Błyscy się fajnie, ale tak, żeby chodzić z takimi pazurkami normalnie to nie. Na imprezy w sam raz.
  Czekam na crackle. :)
  Pozdrawiam Zuza

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dziękuję Ci, Kochana za babeczkę. :) lakier trochę nie w moim guście, a nagięcie zasad projektu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. :P

  OdpowiedzUsuń
 5. lakier wcale nie taki straszny :) pazurki pomalowane bardzo ładnie i dokładnie - mi się efekt podoba, chociaż zaliczam tego typu lakiery do sylwestrowo-balowych i raczej na co dzień bym się nie skusiła - ale w kolekcji lakierowej powinien być :P :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za babeczkę, kolor bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie tak jak piszą przedmówczynie kolor nie jest taki zły :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładny jest:) Mnie tam się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie lubię perłowych lakierów, ale kolorek sam w sobie jest całkiem fajny xd

  OdpowiedzUsuń
 10. Strasznie nie lubię niebieskich lakierów i chyba zdania na ich temat nie zmienię. Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 11. kolor lakieru jest fantastyczny *___* :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten pierwszy lakier mnie kusi ojjj kusi!

  OdpowiedzUsuń

Od razu zaznaczam, że nie toleruję komentarzy typu "Zapraszam do mnie", bądź "Obserwujemy?". Jeśli będę chciała- zaglądnę. Nikt mi nie musi niczego narzucać.
Jeśli macie pytania, porady- piszcie śmiało ;)
Pozdrawiam.